top of page

Oracle PL/SQL, Forms & Reports Yazılım Geliştirme / Dış Kaynak

1996 yılından bu yana Oracle Developer ürünleri ile sayısız proje ve ürün geliştirmenin getirdiği bilgi ve birikim ile, Forms ve Reports (10g, 11g, 12c) kullanarak program geliştirme konusunda verilen hizmetler ve dış kaynak sağlamaktayız. Önceki sürümlerden (Forms 6i, 6.0, 5.0, 4.5, Forms 2.3, 3.0. Reports 1.1) Oracle Developer ürünlerine geçiş konusunda da danışmanlık hizmetleri ve iş gücü ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz 

 

Sahip olduğumuz özel Forms ve Reports eğitim programları ile yeni mezun ya da farklı teknolojilerde tecrübe sahibi yazılım ekiplerini çok kısa sürede Oracle Developer araçları ile yazılım geliştirme süreçlerine dahil ediyoruz. Oracle Developer yazılım uzmanı ihtiyacınız için size yardımcı olmaya hazırız.

Genom Bilişim olarak, yazılım geliştirme hizmetleri konusundaki  deneyim ve birikimimizi de sizlerle paylaşıyoruz. 

Yazılım Geliştirme

Yazılım Projeleri Analiz ve Tasarımı

Yazılım İşgücü Dış Kaynak Sağlama

alanlarında dış kaynak hizmetleri sağlayarak siz kendi işinize odaklanırken biz deneyim ve birikimimizle sürekli maliyetlerini geçici hale getiriyor, size yüksek kalite sonuçlar sunuyoruz.

 

Oracle yazılım teknolojileri konusundaki uzmanlığımız ve uluslararası kurulışlar ile işbirliğimiz sayesinde Oracle yazılım teknolojilerinin kullanımı ve modernizasyonu konusunda danışmanlık veriyor ve uçtan uca projeler yapıyoruz.

BAŞARI ÖYKÜSÜ

BASF Türkiye olarak Genom ile başarıyla yürüttüğümüz projelerden biri de tüm iş merkezi insan kaynakları uygulamalarını tek veritabanı ve sistem altında toplandığı ve çalışanlarımızın insan kaynakları süreçlerine dahil edildiği ‘Best Team Kiosk’ projesi oldu.

Burak Akay, BASF Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika İnsan Kaynakları Yönetimi,

Ücret ve Yan Haklar Müdürü

BİZİ TERCİH EDENLERDEN ÖRNEKLER

bottom of page