top of page

Oracle Forms / ADF Geçişi

The PITSS.CON ADF Assistant Oracle Forms uygulamalarının JEE mimarisi, Oracle JDeveloper 11g ve Oracle Application Development Framework (ADF) teknolojilerine geçişini kolayce ve etkin şekilde yapmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

 

PITSS.CON ADF Assistant sadece var olan PL/SQL kodlarının ve Forms ekranlarının otomatik JEE çevrimini yapmakla kalmaz, aynı zamanda var olan kodlarınızın ADF çecrimi sırasında analizini ve gözden geçirmesini de yapar.

Oracle Forms / APEX Geçişi

Oracle Forms uygulamalarını Oracle Application Express (APEX) gibi yeni ve modern teknolojilere yükseltmek PITSS.CON ile düşündüğünüzden daha kolay. PITSS.CON var olan Oracle Forms uygulamalarınızı APEX'e çevirmek için çeşitli araçlar sağlayarak şirketinizin var olan Oracle yatırımını korunmasına da yardımcı oluyor.  

PITSS.CON sadece Forms uygulamalarınızın arayüzlerini modern web arayüzlerine çevirmekle kalmıyor aynı zamanda uygulamanızdaki iş kurallarını da çevirmeye yardımcı oluyor. PITSS.CON tüm uygulamanızı analiz ederek tekrar kullanılabilen bileşenlerin bir havuzunu oluşturarak yazılımınızı optimize ediyor ve yeni uygulamanızı size özel ve tamamen SOA uyumlu modern bir uygulamaya dönüştürüyor.

Oracle Forms Migration & Upgrade

PITSS.CON Oracle Forms Upgrade ürünü var olan Oracle Forms ürününüzü yeni versiyonlara ve işletim platformalarına taşımak üzere hazırlanmış oldukça güçlü bir platformdur. PITSS.COM sürüm yükseltim sürecini  %90'a kadar otomatik hale getirerek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

BAŞARI ÖYKÜSÜ

BASF Türkiye olarak Genom ile başarıyla yürüttüğümüz projelerden biri de tüm iş merkezi insan kaynakları uygulamalarını tek veritabanı ve sistem altında toplandığı ve çalışanlarımızın insan kaynakları süreçlerine dahil edildiği ‘Best Team Kiosk’ projesi oldu.

Burak Akay, BASF Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika İnsan Kaynakları Yönetimi,

Ücret ve Yan Haklar Müdürü

BİZİ TERCİH EDENLERDEN ÖRNEKLER

bottom of page